INFORMACJA NA WAGĘ ZŁOTA

kontakt

Fundacja Rozwoju Gospodarki i Innowacji im E. Kwiatkowskiego informuje, że rozpoczyna nabór do projektu „Informacja na wagę złota” współfinansowanego z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Celem projektu jest zwiększenie aktywności obywatelskiej mieszkańców Lubelszczyzy i poprawa komunikacji z instytucjami samorządowymi.

Obecnie poszukujemy liderów do wspólnej realizacji projektu, z którymi będziemy tworzyć grupy obywatelskie. Ich zadaniem będzie włączenie się w dyskurs publiczny w poszczególnych lubelskich subregionach. Zaczynamy od powiatu lubelskiego, w sklad którego wschodzą gminy Bełżyce, Bychawa, Borzechów, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie, Zakrzew

 Poszukujemy osób:

– w wieku od 15 roku życie (górna granica nie została określona),

– z wykształceniem od podstawowego do wyższego,

– zarówno kobiet jak i mężczyzn,

– uczniów, studentów, pracujących jak i osoby bezrobotne.

W ramach projektu zostanie zrealizowany:

– profil wsparcia dla liderów lokalnych,

– moduł szkolenia komputerowe,

– niezależny portal obywatelski,

– obywatelskie grupy robocze,

– konferencje obywatelskie.

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mailowy na adres: biuro@frgi.com.pl w celu przeslana poniższego formularza rerktuacyjnego.

formularz rekrutacyjny

Ogłoszenie listy uczestników projektu „Informacja na wagę złota” !

Fundacja Rozwoju Gospodarki i Innowacji im. Eugeniusza Kwiatkowskiego pragnie poinformować, że od dnia 30.05.2017 r. w biurze projektu mieszczącego się przy ul. Lubomelskiej 1-3, p. 721 w Lublinie dostępna jest lista osób zakwalifikowanych do projektów oraz osób z listy rezerwowej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami.